Terapie psaním

terapie psaním

Když mi bylo nejhůř a neměla jsem peníze na nějakou terapii, dostala se ke mně informace, že si můžu vypomoct psaním. Osobně bych to pojmenovala jako Terapie psaním. Protože pro mě to skutečně terapie psaním byla. Nemohla jsem uvěřit tomu, jak jednoduché to vlastně je.
 


 

O čem je terapie psaním?

Prostě jsem jen všechny ty myšlenky hodila na papír. Všechno to co mě sralo, tížilo, všechno to, co mi nedalo spát.

Psala jsem to bez servítek. Prostě tak jak mi to chodilo na mysl. Tak jak mě to vedlo že to mám napsat. Takže tam bylo spousta sprostých slov, z mého psaní byl cítit velký vztek, který jsem díky tomu psaní mohla konečně uvolnit. S každým slovem se mi pak ulevovalo, čím dál tím víc.

Tuto terapii psaním jsem prováděla každý večer a pak jsem šla spát. Na druhý den když jsem se probudila, jsem se cítila prostě jinak. Když jsem se taky vrátila ke svým a zápiskům z předešlého dne, nemohla jsem uvěřit, co jsem to tam psala.
 

Najednou mi přišlo, jakoby to tam psal úplně jiný člověk. 🙂

 
Tak účinná je terapie psaním. Je zdarma, je tady pro každého a stojí jen trochu Tvého času. Nebo hodně, záleží jen na tom, na kolik to myslíš se sebou a se svým životem vážně.
 


 

Klíč k úspěchu

terapie psanímVnímám, že je neskutečně důležité a klíčové, psát ty věci vlastní rukou. Ne do počítače, protože to nemá takovou sílu.

Když píšeme ty věci rukou, jde to skrze naše tělo, a díky tomu ty věci které nás tíží, mohou odejít z našeho systému – z našeho těla a mysli. A my se takhle můžeme od těch sraček (s prominutím i bez) osvobodit.

Takže znovu opakuju, že psát rukou na papír je podmínka číslo jedna. A druhá podmínka? Prostě začít psát. 😉
 


 

Terapie psaním a kdy na ni?

Ptáš se kdy je nejlepší doba na psaní? Pro mě osobně je to nejlepší večer. Ale na terapii psaním si můžeš najít čas kdykoliv. Vždycky říkám, že lepší je někdy než nikdy.

Taky bych ráda zmínila, že nemusíš čekat na to, až ti bude mizerně. S psaním můžeš začít kdykoliv. Díky tomu že začneš už teď, můžeš se snadno vyvarovat těch momentů, kdy Ti bude mizerně.
 


 

Tak co, jdeš do toho?

Budu moc ráda, když tuto terapii psaním vyzkoušíš a dáš mi vědět, jak ti pomohla. Je velmi dobré, když v psaní budeš pokračovat několik dní.

Čím víc toho ze sebe vypíšeš, tím víc se Ti bude ulevovat. Tím víc toho z Tebe bude odcházet a tím víc se budeš dostávat k sobě. Ke své pravé podstatě. K tomu, kdo skutečně jsi.

A pokud se Ti nechce z nějakého důvodu psát, vždycky jsem tady ještě já, připravená tě kdykoliv vyslechnout a s mou transformační energii Tě osvobodit od toho, co už ve svém systému nechceš mít. Těším se na Tebe.

Nebo spolu pro začátek můžeme být na mé Facebookové stránce Jana Eva – Osobní vrba pro černé ovce. 🙂
 


 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru