Reference

Jana Eva zasévá semínka sebedůvěry a sebejistoty s jasným přesvědčením a vrací více k sobě. Adéla K.

 


 

Milá Jano Evo, tvůj přístup je tak laskavý a tak jasný! Pomohla jsi mi v oblasti pro mě nejožehavější. Už odmalinka nevím, co se svými emocemi. Ty jsi věděla. A já důvěřovala. Zaklapl další dílek do mé skládačky. A za to ti děkuju! Anna B.

 


 

Pani Janu Czernekovou jsem oslovila v období, kdy jsem přestávala vidět smysl ve svém životě, trávila většinu svého času v práci (nedobrovolně) a volný čas jsem radši prospala, protože jsem nevěděla co mám dělat a ani necítila motivaci něco začít.

Na našem prvním sezení jsem paní Janu požádala o odstranění negativních přesvědčení ohledně peněz, jelikož jsem doufala, že když nebudu muset tolik pracovat, vrátí se mi energie a s ní i motivace a inspirace k novým projektům a činnostem.

Byla jsem velmi překvapena z toho, jak to funguje a po každém sezení jsem citila značnou úlevu.

Během prvního sezení se ukázalo moje hlubší a silnější přesvědčení, které jsme řešili v dalším setkání, kde paní Jana prokázala svou schopnost improvizace v případě nečekaných zvratů, neboť se během sezení objevovali jiné, hlubší přesvědčení, jež způsobovali ty ostatní. Po každém sezení se paní Jana testováním ujistila, že léčení proběhlo úspěšně, ikdyž to často znamenalo přetáhnout přes hodinu sezení a nikdy nedala znát, že by jí to něak obtěžovalo, či se to snažila urychlit, čehiž si velmi vážím.

Co se týká výsledku našich sezení, změn je tolik, že by se to těžko vše popisovalo, ale vše k lepšímu. Změna práce, nový princ, nabyté majetky a jiné. A to vše jakoby bez větší námahy. Moji nejčastější emocí se stala vděčnost a se zdravě nabývajícím sebevědomím zvyšují nároky a požadavky jež se mi ve všem životních směrech dostávají.

Děkuji Vám, že jste tu byla, když jsem Vás potřebovala a pomohla mi posunout se dál. Stáňa P.

 


 

Můžu pomoci i Tobě. Napiš mi.

 


 

Spolupráce s Janou Evou vás může opravdu krásně posunout přesně tím směrem, po kterém toužíte. Naučíte se, že největší síla je přímo ve vás a to je podle mě přesně to, co nám často uniká a co nás brzdí. Gita F.

 


 

Ráda bych doporučila Janči práci. Měla jsem u ní zakoupený balíček 4 sezení. Během těchto sezení mi nejvíc pomohla technika na odstranění zbytečného vzteku. Musím říct, že od té doby, a už je to několik měsíců, mě hlouposti opravdu nerozhodí. Roky také řeším svoji mámu a u Janči jsem udělala největší pokrok ve vztahu k ní. Konečně jsem jí a jejím představám o mě přestala dávat pozornost a úplně to pustila a to jsem vnímala jako další velký posun, který jsem díky Janče udělala. Takže děkuji, jsem vděčná za trvalé posuny ve svém životě a moc moc doporučuji. Petra Ch.

 


 

Stačila pouhá tři virtuální setkání s Janou a změnil se mi od základů můj život. Ten se posunul na vyšší úroveň. Redefinoval jsem své cíle, vrátil jsem se zpět na svou cestu a nyní si užívám každodenní progrese na ní. Jani, děkuji, děkuji, děkuji! Petr M.

 


 

S Janou jsme měnili podobu pocitů, emocí u vzpomínky s dotyčnou osobou a mým vztahem k ní. Při samotné konzultaci s Janou jsem se cítila uvolněně, přirozeně. Projev Jany je sympatický, příjemný, laskavý, proto jsem se mohla dovolit nechat volně plynout myšlenky, pocity, nechat si prostor pro práci s vizualizací, pojmenování navozených pocitů. Technika práce s podvědomím, kterou mi Jana nabídla, zafungovala vlastně ihned, a i ted s odstupem pár dní stále funguje do té míry, že při dané vzpomínce již nejsem v křeči, jsem v nějakém neutrálu, ba dokonce mi vzpomínka NEVADÍ, NEUBLIŽUJE, NESTAHUJE.Techniku a hlavně Janu, která projde celým procesem v klidu, řídí nenuceně, vše vysvětlí, mohu doporučit. Veronika J.

 


 

Tva prace je neskutecna!!! Mne treba jako „vedlejsi produkt“ zbavila panickeho strachu ze zubare, ktery jsem mela a take tremy, ktera mi dost nicila zivot, treba u vystoupeni hry na violoncello. Neverila jsem si a takove „vedlejsi produkty“ Tve prace jsou naprosto dokonale, byt jsem resila ve sve hlave naprosto neco jineho! A s postupem casu prichazim na dalsi bonusy diky Tobe!!! Vse je jen v hlave a staci tak „malo“!!! Dekuji!!! Jsi skvela v tom co delas a delas to  a o tom to je!!!  Monika M.

 


 

Nedoporučila bych Janču někomu, kdo chce zůstat na místě a neposouvat se kupředu. Sama jsem byla překvapená co za mentální žumpu jsme dostaly ven. Fungovalo to rychle a velmi intenzivně. Janča byla skvělou, citlivou a zároveň pevnou průvodkyní. Podporovala mě v mých procesech hluboké očisty. Bavilo mě, že se ty věcí/témata mění hned. Není to o tom, že půl roku chodíte k psychoterapeutovi a rozebíráte s ním každou křivdu vašeho dětství. Prostě- bum šup, čistím vnitřní usazeniny bez ohledu na to kde vznikly. Rychlé, intenzivní, účinné. A aby toho nebylo málo, chvíli po tom co skončila session, jsem našla dvě  parťačky do týmu a velmi jsem vnímala, jak mi vnitřní práce s Janou pomohla být na setkání mnohem více v klidu a v pohodě. Markéta F.

 


 

Ahoj Jani, pocit úlevy a vnitřní radosti, které jsem pociťovala již během našeho sezení, přetrvaly i po jejím skončení. Pociťuji větší uvolněnost a lehkost bytí. Více důvěřuji sobě a svému vnitřnímu vedení. Jsem přesvědčená, že díky tomu se vše v mém životě mnohem rychleji mění k lepšímu, než kdy před tím. Vnímám jinak překážky, které se v životě čas od času objeví, lépe a snáze je proto zvládám. Zažívám ve svém životě stále více a více radosti. Moc ti děkuji, Jani. Určitě se zase ozvu a tvých služeb s radostí a důvěrou využiji. Lenka K.

 


 

Když jsem objevil stránky od Jany a to zcela náhodou. Měl jsem hodně pochybností, jestli to může fungovat. Možná i protože jsem předtím vyzkoušel, kde co a nic nepomáhalo. Nakonec jsem si řekl, že to risknu. Zpětně jsem moc rád, že jsem to udělal. Během toho měsíce, co tahle zkušenost trvala, se můj život hodně změnil. Nejprve jsem žádné velké změny nepociťoval, ale jak dny ubíhaly začal jsem si změny uvědomovat nejen já, ale i moje okolí. Během toho měsíce se postupně vyřešili všechny moje problémy. Mám novou práci a konečně žiju život, tak jak jsem chtěl a né jen že přežívám. Takže ještě jednou za všechno děkuji a když přeci jen budu mít nějaký problém, tak vím kam se mám obrátit. Martin G.

 


 

Zaujala Tě spolupráce se mnou? Napiš si o svůj termín. 🙂

 


 

Komentáře jsou uzavřeny.