O mně

Pár slov o mně…

 

o mně, o Janě EvěJsem Jana Eva, táhne mi na 33 a aktuálně žiju v Egyptě. Dlouhé roky jsem fungovala jako NLP koučka a hypnoterapeutka. Dnes pracuju jako osobní vrba pro specifickou sortu lidí.

Odjakživa jsem měla sympatie ke všemu, co se vymyká normálu. Různé úchylky, psychické nemoci, odlišnosti, extrémy. Fascinuje mě temnota, odjakživa mě přitahují „záporáci“, tzv. „zlo“.

Jsem totiž schopná ty „záporáky“ chápat, vidět, proč dělají to, co dělají, vidět co je za tím, rozumět jejich pohnutkám, soucítit s nimi.

Mám v sobě léčitelské schopnosti a skrze svá slova a pochopení je dokážu léčit, uzdravovat a dát jim novou šanci do života.

 


 

Proč osobní vrba?

Kdekoliv se ocitnu, lidé (i ti, kteří mě vidí poprvé v životě) se mnou sdílí své životní příběhy a svěřují se mi se svými trápeními. Mám v hlavních darech duše Lásku a díky tomu lidé intuitivně cítí, že se mi mohou svěřit.

Častokrát jsem slyšela věty jako „Tohle jsem ještě nikdy nikomu neřekl.“ nebo naopak: „Tohle jsem řešil už tolikrát a až s Tebou cítím, že se mi ulevuje.

Proto vznikl projekt Osobní vrba pro černé ovce. Jsem tady pro všechny, kteří jsou nějakých způsobem nepochopení, nepřijímaní, odsouzení a vyloučení společností. Tito lidé svou vrbu potřebují jako sůl. Potřebují někoho, kdo je tady pro ně a rozumí jim.

Já prostě vím, že uvnitř nich je dobro, které si přeje být viděno. A že pokud se člověk rozhodne být „zlým“, je to z toho důvodu, že si sám v minulosti zažil věci, které si normální lidé nedokážou ani představit.

 


 

Jak můžu pomoci?

Jsem připravená vyslechnout kohokoliv, kdo už to nechce táhnout sám. Nabízím 100% pozornost, pochopení, přijetí, bezpečí. Naše sezení mohou být i 100% anonymní.

Je rovněž možné se mnou absolvovat transformační sezení, které pomohou člověku postupně se odpoutat od minulosti, aby ho už přestala ovlivňovat a on tak mohl začít psát novou knihu svého života.

Více o možnostech spolupráce si můžeš přečíst tady.

 


 

Cítíš-li, že už na to všechno nechceš být sám/sama, napiš mi nebo se se mnou spoj na mé stránce na Facebooku, kde se můžeš o mně dozvědět víc, pokud potřebuješ.

Těším se na Tebe.

 


 

Komentáře jsou uzavřeny.