Investice, která se opravdu vrátí

investice

V osobním rozvoji jsme zvyklí slýchávat větu „Nejlepší investice je investice do sebe.“ Často to hlásají ti, kteří se snaží svým ovečkám prodat nějaký svůj produkt, kurz či mentoring.

Zvykli jsme si touto větou myslet pouze na vzdělání. „Vzdělání je to, co nám nikdy nikdo nevezme!“ Je to pravda. Já si ale dovolím trochu rozšířit význam této věty.

Vzdělání, osobní a duchovní rozvoj je nesmírně důležitý, o tom žádná. Ale pořád jsme tady v těle, ve kterém v této realitě můžeme fungovat. Bez něho by to nebylo možné.
 


 

Co ale investice do těla?

Když se však investuje do našeho těla, tak prosperuje a díky tomu se v něm otevírají dary, které nám v žádné škole, kurzu ani někde jinde nejsou schopní předat.

Přesto se mnozí lidé chovají tak, jako kdyby všechno bylo důležitější než jejich tělo. Vyživují ho nesprávným jídlem, berou ho za samozřejmost, nestarají se o něj, neposlouchají jeho signály. Dokud jednoho dne nezjistí, že nemůžou vstát ani z postele.

Co je ale ještě horší je fakt, že je zde ale i mnoho takových, kteří si myslí, že dělají pro své tělo to nejlepší, jedí zdravě, hýbou se, myslí pozitivně. A pak stejně skončí např. s brutálním ekzémem na těle.
 


 

Zdraví jako priorita

Co znamená zdraví, člověk zjistí, až když ho nemá. Když není zdraví, není nic. Až v tu chvíli si člověk uvědomí, jak moc je svým stavem limitován ve svém životě. V tu chvíli je mu úplně jedno, jaké má vzdělání. Zajímá se pouze o to, jak přežije nadcházející den.

Proč je stále více a více nemocných lidí? A to i přesto že hodně z nich žije zdravě? Problémem jsou nesprávné informace. Na internetu můžeme najít tolik protichůdných informací. „Udělej to a nedělej tamto.“ Na další stránce si můžeme přečíst „Tamto nedělej, dělej to!“ Čert, aby se v tom vyznal.

Mnoho lidí je kvůli zdraví schopno dělat různé psí kusy. Dělat různé očisty, následovat různé výživové trendy, které jsou škodlivé. Ale oni neví o tom, že jsou škodlivé! „Ten a ten to doporučuje, tomuhle a tomuhle to funguje (teď aktuálně v tuto chvíli), tak to určitě bude dobré.“ A tak si v dobré víře, že dělá pro své tělo to nejlepší, zadělává do budoucna na pěkné problémy.
 


 

Máme to přímo před nosem a kolikrát zadarmo

Kupujeme různé výživové doplňky, prášky, kolageny, hubnoucí preparáty, přitom opomíjíme ty dary, které jsou dostupné pro všechny. Problémem je, že lidé nevědí, jak moc jsou léčivé. Lidé nevědí, že tyto dary vznikly přímo pro naše těla a pro naši duši. Naopak je média ještě haní a doporučují místo nich produkty, které někdo vyrobil a kdo si za tuto reklamu královsky zaplatil. Už jste viděli v televizi reklamu na ovoce a zeleninu?

Přitom těmi ohromnými dary přírody je právě ovoce a zelenina, které léčí naše těla a podporují naše emoční naladění. Ovoce a zelenina jsou základní potravinou pro duši.
 


 

Poslání Mystického léčitele

Jsem vděčná za to, že přece jen je tady jeden velký propagátor ovoce a zeleniny, který neúnavně ukazuje lidem, proč je tak důležité jíst v těchto potravin mnohem více. Jmenuje se Anthony William, je známý jako Mystický léčitel a díky jeho protokolům, učení a informacím se až zázračně uzdravují miliony lidí po celém světě. A to jen díky tomu, že investují do svého těla. Investují tím, že jedí kvanta ovoce a zeleniny.

Pokud neumíš anglicky, doporučuji Ti sledovat stránku Mystický léčitel se Zlatou. Zlata si díky informacím od Anthonyho vyléčila opravdu brutální ekzém na nohou. Jelikož Anthonyho učení je životním stylem, jede už jen na něm a říká, že od té doby co zná Anthonyho, je v klidu, protože už nemusí hledat nic dalšího.

Osobně podle Anthonyho taky jedu a nemůžu si to vynachválit. Miluju ovoce a zeleninu a vědomí, že s každým soustem své tělo léčím a podporuju, je pro mě nejvíc.
 


 

Ovoce a zelenina pro emoční zdraví

Jakožto Tvoje vrba Ti mile ráda dám doporučení, které ovoce a zeleninu jíst, abys podpořil své emoční zdraví. Protože každý druh ovoce a zeleniny má svou emoční a duchovní úroveň.

Věděl/a jsi například, že pokud se cítíš opuštěný/á, odříznutý/á od světa, vyvržený/á ze společnosti, osamělý/á, je dobré jíst mango? Tak teď už to víš. Tuto informaci můžeš nalézt v knize Léčivá síla ovoce a zeleniny, kterou napsal právě Anthony William a na kterou já osobně nedám dopustit.

Tento článek bych ráda zakončila větou: Nejlepší investice je investice do ovoce a zeleniny. Je to investice, která se opravdu vrátí.

Jez ovoce a zeleninu. Jíš? Jez ji víc. Ovoce a zeleniny není nikdy dost. Tělíčko Ti poděkuje skrze zkvétající zdraví.
 


 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru