Aktivační kód na míru

Nastavil/a sis velký cíl nebo záměr a chceš, aby tě něco k němu „kopalo“ a vedlo?

Chceš např. zhubnout, ale máš slabou vůli?

Nebo chceš otevřít své srdce sobě i partnerovi?

Chceš si sebevědomě požádat o zvýšení platu?

Aktivační kód na míru tvůj záměr nejen podpoří, ale povede tě k jeho dosažení.

Co jsou
aktivační
kódy?

Mysl jim nerozumí, neboť se jedná o úplně jinou řeč, než jsme zvyklí. Ale díky tomu mohou mysl obejít a jít pracovat přesně tam, kde je jich zapotřebí.

Aktivační kódy v sobě nesou informace potřebné pro dosažení našeho jakéhokoliv záměru. Jsou zkratkou.

Bez nich svého záměru můžeme dosáhnout také, ale může nám to trvat zbytečně dlouho, můžeme stát na místě a nevědět kudy kam, může nás to stát mnohem více energie a přinést řadu držkopádů.

Aktivační kódy vědí, co je potřeba udělat k tomu, abychom našeho záměru dosáhli. Vedou nás k němu.

Kódy stahuje hodně lidí. Doporučuju ti se obklopovat kódy těch lidí, kteří ti sedí, inspirují tě či tě to k nim nějak táhne.

Kódy mohou být mluvené, zpívané nebo kombinace obojího.

Když stahuju aktivační kódy já, derou se skrze mé hrdlo nejčastěji ve formě písně s unikátní melodií. Někdy se však píseň prolíná s mluveným kódem. Vždy záleží na tom, pro koho aktivační kód stahuju a co přesně daný jedinec v daný moment potřebuje slyšet. Já do toho nezasahuju. Stáhnu to, co přijde.

Od koho si
kód vybrat?

Jak fungují aktivační kódy stažené skrze mě?

Moje kódy nesou transformační energii, takže ať je kód na jakýkoliv záměr, nejprve se postará o to, aby z tvého systému odešlo to, kvůli čemu jsi svého záměru ještě nedosáhl/a.  Všechno to, co ti nějak škodilo nebo k tobě jednoduše nepatřilo. To, co nepodporovalo úspěšné dosažení tvého záměru.

Díky tomu se zesílí tvoje intuice a ty budeš veden/a směrem k tvému cíli. Kód k tobě bude promlouvat ve stylu „Udělej toto, přestaň dělat tamto, jdi tam, mluv s tímto člověkem, zařiď toto.“

Nebudeš už na své cestě sám/a. Budeš mít skvělého parťáka.

Obecný aktivační kód nebo kód na míru?

Představ si, že obecný kód je jako konfekce. Jo může padnout, ale mnohdy v obchodě nemají tu správnou barvu, jakou bys sis přál/a. Nebo střih. Nebo by se ti šikla větší velikost, trošku je ti to úzké v ramenou. Nebo ti to nešikovně dělá větší zadek. 

Kód na míru je jako oblečení na míru. Padne ti jako ulitý. Je ušitý pro tebe. Přesně pro tvoje potřeby. Cítíš, jakoby to byla tvoje druhá kůže. Nikdo nemá stejný jako ty. 

Kód stažený tobě na míru přesně ví, co potřebuješ právě ty.

Kód na míru si tě přečte a přesně ví, kde má působit, co má zpracovávat, s čím potřebuješ pomoci, abys byl/a se sebou v souladu. Aby byla nastolena ve tvém životě harmonie.

Tvůj kód ví o tvých silných stránkách a ví taky, ve kterých oblastech jsi slabším článkem. Ví o tvých zlozvycích. A dokáže je přirozeně postupně eliminovat, protože ví, co na tebe platí. 

Aktivační kód na míru jako tvůj osobní trenér

Očekává od tebe jediné. Že si ho podle jeho doporučení pustíš a otevřeš se jeho působení.

Jaké doporučení mám na mysli? Tvůj kód stanoví podle tvé kondice a tvého záměru jak často a dlouho ho máš poslouchat.

Tvůj kód je jako trenér ve fitku, který stanoví tréninkový plán. On je tam pro tebe, aby ti pomohl dosáhnout tvého cíle.

Co o kódech na míru říkají klienti?

Jani, už vím, proč jsem tak prahla po tvé písni přimo na míru pro moje tělo😍😍 Nejen ze cítím, jak ho energeticky vyživuje a aktivuje radost, ale tělo si vybírá jiné potraviny🤩 ví, co chce teď..... Komunikace s tělem dostává novou podobu a to je pecka🤩
Jitka Dynková
Terapeutka
Využil jsem daru Jany Evy k nahrání aktivačního kódu. Cítil jsem, že potřebuji zvuk ve svém dalším vývoji. Dobře jsem si vybral, protože díky nahrávce jsem měl neustále na mysli můj záměr, který byl podpořen zvukem. Lépe jsem se tak naciťoval na správné frekvence. Během meditace jsem efekt cítil na těle a také vizuálně v obrazech. Změny jsem ve svém životě zpozoroval a přirozeně nekončí.

Jak nahrávku s kódem vytvářím?

Po odeslání objednávkového formuláře níže se s tebou spojím e-mailem a doladíme spolu tvůj záměr. Je důležité, aby záměr nebyl moc obsáhlý, ale jasný a výstižný. Pošlu ti také platební údaje.

Po připsání platby na účet začnu stahovat tvůj aktivační kód. Naladím se na tebe a na tvůj záměr a to, co pro tebe přijde, nahrávám na diktafon. Aktivační kód je zpravidla dlouhý mezi 2-6 minutami. Opět se s tebou spojím, abychom si odsouhlasili délku tvé nahrávky. V nahrávce se totiž samotný kód několikrát opakuje v tzv. smyčce pro delší a efektivnější působení. Nahrávka je ve formátu WAV.

Po konečné úpravě nahrávky ti pak pošlu e-mailem tvůj aktivační kód do 3 pracovních dní od připsání platby na účet. Vyhrazuju si právo prodloužení doby dodání v případě nemoci, vždy záleží na domluvě. 

Cena kódu na míru?

61 €

Objednávka Aktivačního kódu na míru
Přejít nahoru